Kommentaarid

Nikolaich782
2020-09-07
5/5
Very good

KS Mees, et LC Naine fiiberoptiliste Adapter KS-LC Hübriid Optiline Adapter sisendsumbuvus alla 0.20 db

rating

SKU: h88884

See LC (Naine), et KS (Isane) tüüp fiiberoptiliste hübriid adapter on reguleeritud tüüpi kiu-varjatud adapter connector, mis läbima operatsiooni pleisse ja siduri vahel fiiberoptika.Motiiv: .Korduvkasutatav kuni 1000 korda .Kõrge täpsus ja hea compatiblity .Kõrge töökindlus ja stabiilsus Spetsifikatsioon: 1. Hübriid-adapter tüüp: LC (Naine), et KS (Isane) 2. Kiudaineid tyle: SM 9/125um Kiudaineid. 3. Sisendsumbuvus(db): ≤ 0.30 dB 4. Return Loss: ≥50dB; 5. Vahetatavus(db): ≤ 0.20 dB 6. Varruka Pesa Materjal: tsirkooniumdioksiid keraamiline 7. Töötemperatuur: -40C kuni +75C. 8. Ladustamise temperatuur: - 45C kuni +75C

Parameeter

Ühik

KS mees, et LC naine

SM

PC/UPC/APC

Sisendsumbuvus (Tüüpiline)

dB

On ≤0,2

Return Loss

dB

≥60

Exchangeability

dB

On ≤0,2

Korratavus

dB

On ≤0,2

Kestvus

Aeg

> 1000

Töötemperatuur

°C

-40~75

Ladustamise Temperatuur

°C

-45~85 komplekti kuulub 1 TK LC/UPC(Naine) SC/UPC(Mees) fiiberoptiliste adapter

  • Ühilduva: Ubiquiti
  • Brändi Nimi: Joinwit
  • Kiu Tüüp: Ühemoodilisi
  • Vahetatavus: vähem kui 0.20
  • Suurus: 20cmx20cmx20cm
  • Pistiku Tüüp: Hübriid
  • Kirje Pikkus: 1m
  • Sisendsumbuvus: vähem kui 0.20 db
  • Mudeli Number: KS-LC Adapter
  • Varrukas Materjal: imporditud keraamika

Märksõnad: vintage kott rahakotid, tumi mens tee kott, sokid krae naised, vihm klaasipuhasti kia rio, tatoos käe kirjutamine, topmani kootud pael, rotmg vikerkaar potid, infintu rist armastus, pendrive jumala sõda 4.

  • facebok
  • twitter
  • linkedin
  • youtube

Seotud tooted

Seotud
KS APC Kiudaineid Kaitsta Kasti KS APC SM Adapter FTTH Kiudaineid Tarvikud fiiberoptiline kaabel kaitse Toote Spetsifikatsioon Ühenduskaabel protection box for 1: 1 sätestatud, 2.0 mm Fiiberkaabel, 3.0 mm Fiiberkaabli Materjal: uus ABS leegiaeglustajana, kvaliteedi tagamine, leegiaeglustajana täitmise kooskõlas side tööstusharu standarditele, leegiaeglustajana
€24.59
Seotud
pange tähele: Vaikimisi koos 3tk 1310nm pool Kiud moodul ja 3tk 1550nmB pool, 6tk 1550nm B-Pool-või 6tk 1310nm pool saab esitada taotluse.Muu valiku palun jätke meile sõnum selle kohta oma nõuded.Fast Ethernet Switch 10/100Base-Tx to 100Base-FX Kiudaineid Lülitage Fast Ethernet Switch on Ethernet Kiudaineid Lüliti, mis on spetsiaalselt ette nähtud võrgu jälgimise.See on 2*10/100Mbps
€26.54